Allians HSOK 2011-04-12, Klassresultatlista

2011-04-12


Bana A 7480 meter 5 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Mats Erik MalmbergVimmerby OK59:490:00
2Rickard DanielssonVimmerby OK72:0712:18
3Robert HjelmVimmerby OK75:5916:10
Ulf IsakssonHässleby SOKEj godk.
Per ErlandssonVimmerby OKEj godk.

Bana B 4740 meter 16 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Anders SvalbringMålilla OK41:490:00
2Jonas OlaussonMålilla OK45:063:17
3Urban BillingHultsfreds OK45:554:06
4Johan AnderssonHultsfreds OK50:178:28
5Agneta OlivestamVimmerby OK52:0710:18
6Johan BillingMålilla OK52:0810:19
7Tony ZetterströmMålilla OK52:2610:37
8Emilia AnderssonVimmerby OK52:5611:07
9Hampus BillingMålilla OK54:0112:12
10Mikael MartinssonHässleby SOK55:1013:21
11Frida DanielssonVimmerby OK55:3213:43
12Torbjörn FalkVimmerby OK60:4518:56
13Peter EdgrenHultsfreds OK64:3622:47
14Kenneth AntonssonVimmerby OK66:2024:31
15Anders BrafHässleby SOK77:5036:01
Annsofi SvenssonHultsfreds OKEj godk.

Bana C 3810 meter 18 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Emelie AnderssonHultsfreds OK45:360:00
2Emelie DanielssonVimmerby OK45:590:23
3Carola BillingHultsfreds OK46:310:55
4Håkan AnderssonVimmerby OK48:443:08
5Thomas PetterssonVimmerby OK49:033:27
6Jenny DanielssonVimmerby OK51:295:53
7Anneli JutheVimmerby OK52:056:29
8Leif AxelssonMålilla OK54:168:40
9Kristina AnderssonVimmerby OK56:3510:59
10Annelie NylanderHultsfreds OK56:5511:19
11Lars Inge EklundVimmerby OK64:2818:52
12Lars LångVimmerby OK64:3018:54
13Karina SvenssonVimmerby OK69:2223:46
14Anne-Marie RobertssonMålilla OK81:4136:05
Eirin AnderssonVimmerby OKEj godk.
Daniel AxelssonMålilla OKEj godk.
Gunnar EnbergMålilla OKEj godk.
Bo EklundVimmerby OKEj godk.

Bana D 3570 meter 15 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Robbin EmanuelssonMålilla OK40:530:00
2Lennart EklundMålilla OK40:580:05
3Elisabeth DanielssonVimmerby OK41:541:01
4Julia ArvidssonVimmerby OK43:462:53
5Filip AnderssonHultsfreds OK43:543:01
5Gunilla SävenstrandHultsfreds OK43:543:01
6Arne SävenstrandHultsfreds OK44:243:31
7Roland ForsbergHässleby SOK46:576:04
8Gunvor NilssonHultsfreds OK52:2111:28
9Eva MannefredHässleby SOK66:1525:22
10Lukas KvistHässleby SOK68:3927:46
11Viktor StejdahlHässleby SOK69:0628:13
Moa ErlandssonVimmerby OKEj godk.
Laila ErlandssonMålilla OKEj godk.
Henrik KarlssonHultsfreds OKEj godk.

Bana E 2180 meter 11 anmälda
PlNamnFöreningTidTid+
1Emma BillingHultsfreds OK20:530:00
2Willy NordenströmHässleby SOK27:516:58
3Ludvig DahlströmHässleby SOK31:1110:18
4Gerd IvarssonHässleby SOK40:1419:21
5Simon StejdahlHässleby SOK42:4321:50
6Tomas KvistHässleby SOK42:5522:02
7Elina AnderssonVimmerby OK43:4322:50
Albin AdolfssonHässleby SOKEj godk.
Melvin AdolfssonHässleby SOKEj godk.
Elsa DahlströmHässleby SOKEj godk.
Adam AdolfssonHässleby SOKEj godk.


Skapad 2011-04-12 22:19:34 med OLA version 5.0.0-RC9